Анкетування "Якість самостійної роботи студента" для студентів ІІІ-IV курсів

Р Р С ??  вР° Ð½Ð½Ñ ??

Анкетування доступне за посиланням - https://moodle.dls.udpu.edu.ua/mod/feedback/view.php?id=174669

Для проходження анкетування необхідно авторизуватись в СДН УДПУ "Moodle".

МОН проведе конкурс наукових робіт по-новому

Міністерство освіти і науки оголосило перший конкурс наукових розробок за держзамовленням, який буде проведено за новими правилами. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

МОН надало рекомендації з оформлення статутів вишів

Міністерством освіти затверджені Методичні рекомендації з оформлення статутів закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

Підсумки тижня в освіті: головні події

Зарплата в освіті вдвічі перевищила мінімальну, - Кабмін. За даними Державної служби статистики середня номінальна заробітна плата в Україні у вересні склала 9 042 грн. Разом з тим, середня зарплата в освіті майже вдвічі перевищила мінімальну і склала 7 176 грн.

Середня освіта в Україні стане інституційною

Міністерством освіти розроблене положення про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти. Документ оприлюднений на сайті відомства для громадського обговорення.