Підсумки тижня в освіті: головні події

Набрав чинності закон «Про фахову передвищу освіту». Планується, новий закон створитьумови для поєднання освіти з виробництвом з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців для забезпечення потреб суспільства, ринку праці та держави.

Рейтинг спеціальностей за кількістю поданих заяв

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складено рейтинг спеціальностей за кількістю поданих абітурієнтами заяв на навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання.

На підвищення зарплат освітян з 2020 року потрібно 19 млрд

Реалізація норм постанови Кабінету Міністрів, що була ухвалена напередодні парламентських виборів, і якою передбачено збільшення оплати праці для всіх освітян від 20 до 70% з 2020 року, коштуватиме бюджету 19,5 млрд грн. Про це, відповідаючи на запитання користувачів Facebook сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

Анкетування "Якість самостійної роботи студента" для студентів ІІІ-IV курсів

Р Р С ??  вР° Ð½Ð½Ñ ??

Анкетування доступне за посиланням - https://moodle.dls.udpu.edu.ua/mod/feedback/view.php?id=174669

Для проходження анкетування необхідно авторизуватись в СДН УДПУ "Moodle".