ШКОЛА ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ МОЛОДОГО ВИКЛАДАЧА

3

11 грудня 2019 року на базі факультету фізики, математики та інформатики проведено друге засідання науково-методичного семінару для слухачів школи професійного зростання молодого викладача.

Діденко Роман Іванович

інженер-програміст

Тел. +38-096-108-74-70

Веремієнко Вадим Олегович

Фахівець І категорії

Підсумки тижня в освіті: головні події

Набрав чинності закон «Про фахову передвищу освіту». Планується, новий закон створитьумови для поєднання освіти з виробництвом з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців для забезпечення потреб суспільства, ринку праці та держави.

На підвищення зарплат освітян з 2020 року потрібно 19 млрд

Реалізація норм постанови Кабінету Міністрів, що була ухвалена напередодні парламентських виборів, і якою передбачено збільшення оплати праці для всіх освітян від 20 до 70% з 2020 року, коштуватиме бюджету 19,5 млрд грн. Про це, відповідаючи на запитання користувачів Facebook сказала міністр освіти Лілія Гриневич.