Інструкція роботи з додатком Moodle

Інструкція зі скріншотами доступна за посиланням - https://drive.google.com/file/d/1PL3dbZQ5dmX3yBkqrqEriLv_HgFBulZl/view?usp=sharing

Авторизація користувача в СДН «Moodle» через смартфон

1. Скачайте додаток «Moodle»:
  1. Відкрийте додаток та введіть адресу сайту - dls.udpu.edu.ua/moodle/

1. Введіть логін і пароль у відповідні поля «Username» та «Password». Натисніть кнопку «LOG IN»

1. Завантажиться домашня сторінка з курсами, які вам доступні. Інтерфейс домашньої сторінки.

Інтерфейс домашньої сторінки

1. Кнопка «1» –доступ до даних ваших курсів (теоретичного та практичного матеріалу) в режимі «Offline», тобто без доступу до Інтернету.
  2. Кнопка «2» - перейти до домашньої сторінки.
  3. Кнопка «3» - перейти до календаря подій.
  4. Кнопка «4» - перейти до повідомлень.
  5. Кнопка «5» - переглянути найближчі події, тобто заплановані події на курсі (тести, практичні, лабораторні, семінарські, тощо).
  6. Кнопка «6» - перейти до налаштувань користувача.
  7. Кнопка «7» - пошук по курсах користувача.

Зміна мови в додатку

1. Перейдіть до налаштувань користувача (див. інтерфейс домашньої сторінки).
  2. Виберіть розділ «App settings» (налаштування додатку).
  3. Виберіть розділ «General» (Основні).
  4. В пункті «Language» змініть мову на українську.

Інтерфейс курсів

Основним елементом навігації на курсі є кнопка «Всі секції» - вона показує, яка секція курсу відкрита та при натисканні на неї дозволяє обрати всі або окрему секції для перегляду.

На курсах можна зустріти різні види діяльностей: робочі програми, рекомендовані джерела, теоретичний матеріал (лекції), практичні та лабораторні, презентації, тести, ІНДЗ, самостійна робота, відеоресурси, тощо. Вони позначаються відповідними іконками і підписом.

Print   Email